HPP
Hořátev
Zveřejněno před 1 měsícem

Náplň práce:

  • Práce s laboratorními přístroji (HPLC, AAS)
  • Provádění chemických zkoušek
  • Evidence a příprava vzorků k analýze
  • Vyplňování a kompletace dokumentace o prováděných zkouškách
  • Komunikace s oddělením výroby
  • Tvorba řízené dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického směru
  • Přechozí praxe na analytických přístrojích podmínkou (HPLC, AAS)
  • Zkušenosti se správnou výrobní praxí (GMP) výhodou
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost práce na PC
  • Ochota se vzdělávat, ochota pracovat v týmu
  • Zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

  • Individuální platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem daného kandidáta
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravu ve formě stravenek
  • Práci v rychle se rozvíjející firmě
  • Slevu na firemní výrobky

Jedná se o práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na rok a poté možnost prodloužení na neurčito.

V případě Vašeho zájmu, prosím zašlete Váš životopis na: personalni@tph.cz nebo volejte na tel. 325 545 450

Těšíme se na Vás

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníVysoká škola

Požádat online

Je vyžadována správná email adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.