Zveřejněno před 2 týdny

Máte rád/a výzvy?

Biomedica s.r.o.je stabilní rodinná firma působící na trhu od roku 1991.

Specializujeme se na vývoj a výrobu originálních a vysoce kvalitních

přípravků, které pomáhají pečovat o Vaše zdraví.

Na naši centrálu v Praze hledáme posilu na pozici

Marketing Manager

Dokážete vymyslet strategii prodeje výrobků naší značky?

Chcete pracovat na zajímavých projektech?

Vyhovuje Vám dotahování věcí do konce?

                                        Pokud ano, hledáme právě Vás.

Co by za Vámi mělo být vidět v dlouhodobém horizontu?

  • Zvýšení podílu obratu na našich výrobcích
  • Zviditelnění naší značky na českém i zahraničním trhu
  • Vlastní podíl na získání nových zákazníků
  • Budování PR firmy

Hlavní náplň tvojí práce:

  • Spoluvytváření komplexních marketingových plánů
  • Koordinace projektů dle schváleného marketingového plánu
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením

Co by Vám k této práci nemělo chybět?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (marketing nebo farmaceutické zaměření výhodou)
  • Předchozí praxe v marketingu 2-3 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • Pozitivní myšlení, samostatnost, flexibilita a kreativita
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Co získáte, když pro nás budete pracovat?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Individuální platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem daného kandidáta
  • Pružná pracovní doba

Odpovíme každému a těšíme se na Vás!

novotna.erika@bio-medica.eu

Požádat online