HPP
Praha
Zveřejněno před 1 týdnem

Chcete pracovat ve stabilní firmě?

Biomedica, spol. s r.o. je stabilní rodinná firma působící na trhu od roku 1991. Specializujeme se na vývoj a výrobu originálních a vysoce kvalitních přípravků, které pomáhají pečovat o Vaše zdraví.

Pro naši centrálu na Praze 5 přijmeme

Posila nákupního oddělení

Jste samostatní a máte chuť se učit novým věcem?

Máte dobrou znalosti anglického jazyka a chcete ji uplatnit v zaměstnání?

                                          Pokud ano, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Nákup materiálu pro potřeby výroby (obalů a surovin)
  • Jednání a rozvoj vztahů s dodavateli
  • Koordinace dodávek s různými úseky firmy
  • Zanášení informací do systému

Základy pro danou pozici:

  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost programů MS Office – Outlook a Excel
  • Organizovanost, samostatnost, spolehlivost
  • Chuť a ochota neustále se učit novým věcem

Výhodou:

  • Zkušenosti z oblasti tisku nebo kosmetické a farmaceutické výroby
  • Zkušenosti z oblasti nákupu
  • Zkušenosti z oblasti komunikace B2B

Co získáte, když pro nás budete pracovat?

  • Pružná pracovní doba
  • Dostatek volna na zotavenou a jiné benefity
  • Stanete se součástí stabilní společnosti

Zaškolení je pro nás samozřejmostí.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu: novotna.erika@bio-medica.eu

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníStřední škola

Požádat online