HPP
Luhačovice
Zveřejněno před 2 týdny

Biomedica je tradiční výrobce léčiv, doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Specializuje se na vývoj a výrobu originálních a vysoce kvalitních přípravků, které pomáhají pečovat o Vaše zdraví.

Hledáte práci v týmu?

Hledáme

PRACOVNÍKA PRO PŘÍPRAVU INFUZNÍCH ROZTOKŮ –  SEŘIZOVAČE

pro výrobní divizi Luhačovice.

 Náplň práce:

  • Práce při přípravě roztoků
  • Obsluha a seřizování strojů
  • Údržba a opravy zařízení
  • Vedení dokumentace
  • Komunikace se svými kolegy

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání (chemie, potravinářství) – není podmínkou
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • Vhodné i pro osoby bez praxe

Nabízíme:

  • Práce na dvousměnný provoz (ranní/odpolední)
  • Garantujeme pravidelné vyplácení mzdy, kterou vyplácíme pravidelně ve stejný den
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravu ve formě stravenek
  • Zázemí stabilní společnosti

Jedná se o práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na rok a poté možnost prodloužení na neurčito.

V případě Vašeho zájmu, prosím zašlete Váš životopis na personalni@tph.cz, nebo volejte na tel. 325 545 450, 770 182 233

Těšíme se na Vás

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníStřední škola

Požádat online

Je vyžadována správná email adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.