HPP
Hořátev
Zveřejněno před 4 týdny

Pracovní náplň:

Odpovědnost za kontrolu kvality při výrobě léčivých přípravků, zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetických prostředků

  • Vedení oddělení kontroly kvality
  • Zajištění kontroly vstupních materiálů, meziproduktů a hotových výrobků včetně provedení potřebných laboratorních zkoušek
  • Zajištění monitoringu výrobního prostředí
  • Zajištění stabilitního zkoušení
  • Implementace a dodržování pravidel správné výrobní praxe (SVP)
  • Vedení a tvorba řízené dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického směru
  • Praxe v oboru kontroly kvality na vedoucí pozici výhodou
  • Zkušenosti s SVP výhodou
  • Zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Dobrá uživatelská znalost programů MS Office (především Word, Excel, Outlook)
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Ochota učit se a sdílet znalosti

Nabízíme:

  • Smysluplnou a perspektivní práci v rychle se rozvíjející firmě
  • Individuální platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem daného kandidáta
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravu ve formě stravenek
  • Slevu na firemní výrobky

Jedná se o práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na rok a poté možnost prodloužení na neurčito.

V případě Vašeho zájmu, prosím zašlete Váš životopis na: personalni@tph.cz nebo volejte na tel. 325 545 450, 770 182 233, 770 102 744

Těšíme se na Vás

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníVysoká škola

Požádat online

Je vyžadována správná email adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.