HPP
Praha
Zveřejněno před 2 týdny

Vedoucí pracovník do obchodního oddělení

Hledáte práci, kde budete zodpovědní za vlastní odvedenou práci?
Hledáme Vedoucího pracovníka do obchodního oddělení na pobočku v Praze.

Náplň práce:
• Jednání s obchodními partnery
• Komunikace napříč celou společností
• Vedení obchodního týmu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Vhodné pro osoby s praxí v obchodním oddělení
• Práce s PC (MS Office)
• Výhoda znalosti systému Pohoda
• AJ na komunikativní úrovni, popřípadě NJ
• Samostatnost, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvky na stravu ve formě stravenek
• Slevu na firemní výrobky
• Zázemí stabilní společnosti

Jedná se o práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na rok a poté možnost prodloužení na neurčito.

V případě Vašeho zájmu, prosím zašlete Váš životopis na personalni@tph.cz, nebo volejte na tel. 325 545 450

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníStřední škola, Vysoká škola

Požádat online

Je vyžadována správná email adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.