Do našich řad rádi přivítáme nového kolegu na pozici

Specialista farmaceutického dozoru

Zveřejněno před 26 dny
Hlavní pracovní poměr
Hořátev

Chcete se stát součástí oddělení kvality?

Jste pečlivý/á a důsledný/á?

Pokud ano, hledáme právě Vás.

Náplň práce

  • Provádění dozoru ve výrobě zdravotnických prostředků, léčivých přípravků, doplňků stravy a kosmetických přípravků.
  • Kontrola dodržování zásad správné výrobní praxe a kontrola plnění kvalitativní znaků produktu.
  • Odběr vzorků, rozdělení vzorků do interních nebo externích laboratoří.
  • Vyhodnocení výsledků a jejich distribuce.
  • Řádné vyplňování dokumentace.

Základy pro danou pozici

  • Ukončené středoškolské vzdělání v chemickém, potravinářském nebo farmaceutickém směru.
  • Zájem učit se nové věci.
  • Práce ve dvousměnném provozu, pohyblivá pracovní doba.
  • Uživatelská znalost MS Office –  Word, Excel, Power point, Outlook.

Výhodou

  • Předchozí zkušenost na pozici kontrolor jakosti výhodou.

Co získáte, když pro nás budete pracovat?

  • Stanete se součástí stabilní společnosti.
  • Dostatek volna na zotavenou a jiné benefity.
  • Kantýna i jídelna přímo v areálu Technologického parku.
  • Individuální platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem daného kandidáta.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu: rejmontova.petra@bio-medica.eu

Poslat žádost