Do našich řad rádi přivítáme nového kolegu na pozici

Specialista zahraničního obchodu

Zveřejněno před 4 dny
Hlavní pracovní poměr
Praha

Jste komunikativní a chcete pracovat v cizím jazyce v rodinné firmě ?

Baví vás cizí jazyky a chcete je uplatnit v zaměstnání ?

Pokud ano, hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • Správa portfolia svěřeného okruhu zahraničních zákazníků
  • Udržování aktuálních vztahů se zákazníky, budování nových vztahů
  • Iniciativní přístup, nabídka novinek či dalších produktů
  • Účast na obchodních schůzkách, veletrzích, služebních cestách

Pro danou pozici požadujeme:

  • Min. 3 roky praxe na obdobné (obchodní) pozici
  • Min. střední škola s maturitou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (psaný i mluvený), další jazyky výhodou
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Organizační, komunikační, argumentační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Flexibilita, zvládání stresu, spolehlivost, důslednost, zodpovědnost

Co získáte, když pro nás budete pracovat?

  • Pružná pracovní doba
  • Dostatek volna na zotavenou a jiné benefity
  • Možnost pracovat ve stabilní společnosti

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu: kratka.barbora@bio-medica.eu

Poslat žádost